İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Satılık, İşyeri, Dükkan, Ofis

Lüleburgaz'da Satılık İşyeriLüleburgaz satılık işyeri ilanları ve satılık fabrika fiyatları,Lüleburgaz satılık işyeri, fabrika, Lüleburgaz satılık fabrika, ofis, dükkan, depo ve diğer seçenekler ile tüm satılık işyeri, fabrika, depo, ofis, büro vb Lüleburgaz Emlak Danışmanı Lüleburgaz Güler Emlak ta!

Lüleburgaz Bölgesinde bir çok gıda ve tekstil firmaları üretim yapmaktadır. Türkiye'nin en büyük cam fabrikaları olan Trakya cam ve Kırklareli cam sanayi yatırımı mevcuttur. 

Lüleburgaz satılık işyeri, Lüleburgaz satılıkdükkan, depo, ofis, Lüleburgaz satılık fabrika, Lüleburgaz sahibinden satılık işyeri, Lüleburgazda 

Lüleburgazda yapılan yatırımlar bölgeyi emlak yatırımcılarının çazip yatırım merkezi haline getirmektedir. Toki konutları,takiralık daire, toki satılık villa, emlak yatırımcıları önümüzdeki süreçte emlak fiyatlarının hızla artacağı noktasında birleşmektedirler. Emlak yatırımcıları sanayi arsaları, imarlı arsalar, çiftlik ve tarlalar üzerinde yatırım yapmayı tercih ediyorlar.

 

Lüleburgaz da Sahibinden Sıfır Satılık Daire ler Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Daire Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05324327916


Lüleburgaz satılık işyeri, lüleburgaz satılık dükkan fiyatları, lüleburgaz satılık dükkan sahibinden, lüleburgaz sıfır satılık dükkan fiyatları, lüleburgaz satılık fabriak, lüleburgaz satılık ofis, lüleburgaz satılık büro, satılık işyeri, sıfır dükkan, lüleburgaz emlakçılar, lüleburgaz emlakçı telefon numarası, emlak fiyatları Güler Emlak ta!
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
İlan No : 16540190 m²
Satılık Lüleburgaz Ofis & Büro
Diğer İlanlar
02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir