İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz da Hazır Alıcılar

Lüleburgaz da Hazır Alıcılar

Lüleburgaz Bölgesinde Hazır Alıcılar

Lüleburgaz GÜLER GAYRİMENKUL,ün Sunduğu Hizmetler.

Lüleburgaz Bölgesinde Kurumsal ve Bireysel Müşterilere.

Lüleburgaz'da Talep üzerine Daire, işyeri, arsa, tarla fabrika dükan vb gayrimenkullerin alım satım işlemini gerçekleştirir. Değerleme hizmetleri sunar.  > Fikret Gokdemir <

Lüleburgaz Bölgesinde İnşaat Firmalarına  kat karşılığı veya satılık konut imarlı arsa temin eder. Lüleburgaz'da bireysel müşterilerimize Lüleburgaz İmarlı Satılık Arsa, Lüleburgaz Satılık Tarla, Lüleburgaz Satılık daire, Lüleburgaz Satılık sanayi arsası, Lüleburgaz Satılık müstakil ev arsası ve tüm talepleri karşılamaktadır.

 Lüleburgaz lokasyonunda yer alan tamamlanmış ya da devam eden projelerin bireysel müşterilere, yerli ve yabancı yatırımcılara satışını yapmak.

Lüleburgaz'da İnşaat firmalarına ve emlak yatırımcılarına büyük konut veye sanayi imarlı arsa'lar sunmak ve satışını gerçekleştirmek. Arsa'lara göre finansman bulmak, yerli ve yabancı portföyümüz içerisinde yer alan yatırımcılara satışlarının gerçekleştirilmesi için satış planları hazırlamak.

Lüleburgazda Arsa Sahiplerine Mimari ve değerleme uzmanı personelimizle birlikte en yüksek getiriyi sağlayacak ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veren kıymet takdiri yapmak, gayrimenkul satışına aracılık etmek, arsa üzerine inşaat yapımı için müteahhit firmalarla görüşmeleri yürütmek. Pazarlama stratejilerinin oluşturulması ve pazarlama çalışmalarının yürütülmesi.

Lüleburgazda Yatırımcıların gayrimenkul ihtiyaçlarının belirlenmesi, Lüleburgaz piyasadaki arsa'ların araştırılması imar durumunun incelenmesi, ve ön değerlendirmelerinin yapılmasıdır. Lüleburgazda yatırımcılarla pazarlık görüşmelerinin yürütülmesi hizmetlerini sunar.

Fikret GÖKDEMİR

Ofis: 0288 417 1401 

Gsm: 0532 794 6649

Mail: info@luleburgazemlakci.com

 Lüleburgaz emlakçı, Lüleburgaz emlakçıları, Lüleburgaz, satılık, daire, konut, ev, müstakil ev, köy evi, dubleks, lüks daire, sahibinden satılık daire, Lüleburgaz emlakçıları, emlak ofisleri, emlak, firmaları, satılık daire, sıfır kiralık daire, sahibinden satılık sıfır daireler, Lüleburgaz sahibinden satılık daire, Lüleburgaz satılık dubleks, Fiyatları, Lüleburgaz Satılık, kiralık ev, daire, işyeri, arsa ilanları ile hizmetinizdeyiz. Sitemizi kullanarak en güncel emlak ilanlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Hizmet Talep Formu

Hizmetlerimiz
02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir