İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Satılık Daire - Lüleburgaz'da

Lüleburgaz da satılık daire fiyatları demir çimento arsa maliyetleri ve işçilik maliyetleri oranlarında hızla artmakta. Lüleburgaz satılık daire fiyaları bölge inşaat kalitesi bulunduğu kat ve konum dan etkilenerek farklılıklar göstermekte. Lüleburgazda sıfır ve ikinci el daire satışları ekonomi deki değişiklikler ve mevsimsel etkiler ile değişkenlik göstermekte. Lüleburgaz satılık daire fiyatları her zaman artış gösterek kullanıcısına ve yatırımcısına kazanç sağlamaktadır. Lüleburgaz nüfüsü etraf köyler ve ilçe dışından aldığı göçler nedeni ile Lüleburgaz da daire satışları hep talep görmekte. Lüleburgaz da mütahitler emlak yapı sektöründe rekabet içinde olup her geçen gün daha kaliteli ve sosyal yaşamlara önem vererek site tarzı yapılar üretmektedir.

Lüleburgaz ilçesi mahalleleri - Lüleburgaz Atatürk Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, 8 Kasım Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kocasinan Mahallesi, Siteler Mahallesi, İstiklal Mahallesi, İnönü Mahallesi, Yıldırım Mahallesi, Güneş Mahallesi, Cumhuriyet, Fatih Mahallesi, Özerler Mahallesi, Dere Mahallesi, Gençlik Mahallesi, Sevgi Mahallesi, Barış Mahallesi, Durak Mahallesi, Gündoğu Mahallesi, Yıldız mahallesi, Yeni Mahalle, Yılmaz Mahallesi, Zafer Mahallesi Lüleburgaz merkez mahalleleri dir.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz satılık daire, bahçeli satılık köy evi ve satılık çiftlik evi vb daha bir çok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
İlan No : 24010
3+1 | Satılık Lüleburgaz Daire
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
İlan No : 23910
2+1 | Satılık Lüleburgaz Daire
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
İlan No : 23560
2+1 | Satılık Lüleburgaz Daire
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
İlan No : 23480
2+1 | Satılık Lüleburgaz Daire
KIRKLARELİ / LÜLEBURGAZ
İlan No : 21950
5+1 | Satılık Lüleburgaz Daire
Diğer İlanlar
02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir