İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Yenitaşlı Köyü Satılık Arsa

Lüleburgaz yeni taşlı köyü satılık arsa fiyatları, Lüleburgaz yeni taşlı köyünde satılık arsa yeni taşlı köyü satılık tarla arsa müstakil ev ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz sahibinden satılık arsa fiyatları ve müstakil köy evi arsaları Lüleburgaz yeni taşlı köyünde Lüleburgaz emlakçı nız Lüleburgaz Güler Emlak ta!

 

Kırklareli Lüleburgaz Turgutbey, Tatarköy, Eskitaşlı köyü komşu köylerdir.Yenitaşlı köyü Lüleburgaz ilçe merkeze 8 km uzaklıkta.  Rakım 130m, Lüleburgaz Yenitaşlı köyünde sağlık ocağı yok, İlköğretim okulu var (Taşımalı Eğitim Yapılıyor) PTT Şübesi yok. Lüleburgaz Yenitaşlı köyünde Elektrik, su şebekesi, Tv yayını, Telefon hattı İnternet vardır, Yenitaşlı köyü pazarı kurulmuyor. Lüleburgaz Yenitaşlı köyü Büyük ve küçük baş  hayvancılık, tarım, meyvecilik, sebzecilik öncelikli gelir kaynakları.

 

Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Arsa Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Arsa Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649

Lüleburgaz satılık arsa fiyatları, Lüleburgaz emlakçıları, Lüleburgaz emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, kurumsal uzman emlak danışmanlığı, yenitaşlı köyü, satılık çiftlik, Lüleburgaz yenitaşlı köyünde imarlı satılık arsa, eskibedir köyü satılık çiftlik evi, sahibinden satılık yenitaşlı köyü arsa, sahibinden satılık arsa,

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz imarlı satılık arsa, müstakil satılık köy evi ve satılık çiftlik evi vb daha birçok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >

02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir