İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Tatarköy Satılık Tarla

Lüleburgaz tatarköy satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz tatarköy de satılık tarla  tatarköy satılık tarla arsa müstakil ev ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz tatarköy sahibinden satılık tarla fiyatları ve müstakil konut köy evi arsaları Lüleburgaz tatar köyünde Lüleburgaz emlak firması Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz Turgutbey köyü, Yeni taşlı köyü, Eski taşlı köyü, Celaliye köyü, Hamitabat köyü, Ayvalı köyü ve Lüleburgaz merkez komşu köylerdir. Tatarköy Lüleburgaz ilçe merkeze 7 km uzaklıkta. Rakım 100m, Lüleburgaz Tatarköy de sağlık ocağı, İlköğretim okulu var (Taşımalı Eğitim Yapılmıyor) PTT Şübesi yok. Lüleburgaz Tatarköy de Elektrik, su şebekesi, Tv yayını, Telefon hattı ( Turkcell, Vodafone, Avea) İnternet var, Tatarköy pazarı kurulmuyor. Lüleburgaz Tatarköy Büyük baş hayvancılık, tarım, meyvecilik öncelikli gelir kaynakları. Lüleburgaz satılık arsa tarla fiyatları. Lüleburgaz emlakçılar, Lüleburgaz sahibinden satılık tarla, inşaat firmasından satılık arsa, tarla, Lüleburgaz emlak ilanları ve güncel tarla fiyatları için uzman gayrimenkul danışmanlığı Lüleburgaz Güler Gayrimenkul danışmanlığı ile iletişime geçin.


 Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Tarla Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Tarla Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da.

  

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649

Lüleburgaz tatarköy satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz emlakçıları, Lüleburgaz emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, profesyonel uzman emlak danışmanlığı,

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz satılık tarla, satılık işyeri, satılık arsa, satılık daire ve satılık sıfır evler vb daha birçok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  TALEP OLUŞTUR >


02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir