İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Tatarköy Satılık Arsa

Lüleburgaz tatarköy köyü satılık arsa fiyatları, Lüleburgaz tatarköy köyünde satılık arsa Lüleburgaz satılık arsa satılık ev ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz tatarköy köyü sahibinden satılık arsa fiyatları köy evi arsası Lüleburgaz tatarköy köy satılık çiftlik evi Lüleburgaz emlakçı nız Lüleburgaz Güler Emlak ta!

Kırklareli Lüleburgaz Turgutbey köyü, Yeni taşlı köyü, Eski taşlı köyü, Celaliye köyü, Hamitabat köyü, Ayvalı köyü ve Lüleburgaz merkez komşu köylerdir. Tatarköy Lüleburgaz ilçe merkeze 7 km uzaklıkta. Rakım 100m, Lüleburgaz Tatarköy de sağlık ocağı, İlköğretim okulu var (Taşımalı Eğitim Yapılmıyor) PTT Şübesi yok. Lüleburgaz Tatarköy de Elektrik, su şebekesi, Tv yayını, Telefon hattı ( Turkcell, Vodafone, Avea) İnternet var, Tatarköy pazarı kurulmuyor. Lüleburgaz Tatarköy Büyük baş hayvancılık, tarım, meyvecilik öncelikli gelir kaynakları. Lüleburgaz satılık arsa tarla fiyatları. Lüleburgaz emlakçılar, Lüleburgaz sahibinden satılık tarla, inşaat firmasından satılık arsa, tarla, Lüleburgaz emlak ilanları ve güncel tarla fiyatları için uzman gayrimenkul danışmanlığı Lüleburgaz Güler Gayrimenkul danışmanlığı ile iletişime geçin.

Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Arsa Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Arsa Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da.

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649

Lüleburgaz satılık arsa fiyatları, Sahibinden satılık arsa, Lüleburgaz emlakçıları, emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, uzman emlak danışmanlığı, lüleburgaz yenitaşlı satılık köy evi, çiftlik, yenitaşlı satılık müstakil ev, sahibinden lüleburgaz yenitaşlı köyü satılık arsa, sahibinden lüleburgaz yenitaşlı köyü satılık çiftlik evi.

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz imarlı satılık arsa, müstakil satılık köy evi ve satılık çiftlik evi vb daha birçok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >
02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir