İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Sahibinden Satılık Daire

Lüleburgaz sahibinden satılık daire,Lüleburgaz'da sahibinden satılık daireler, Lüleburgaz  sahibinden satılık daire ilanları ve satılık sıfır ev fiyatları Lüleburgazda Güler Emlak'ta! Sahibinden lüleburgaz satılık 1+1, 2+1, 3+1, geniş cepheli konut ve site içinde merkezi sıfır evler Lüleburgaz emlak danışmanınız Güler Emlak ta! 

Kırklareli Lüleburgaz ilçesi Tekirdağ, Edirne, Çorlu, dan  sora Bölgenin en büyük yerleşim birimidir. Lüleburgaz ayni zamanda Trakya'nın sanayi yatırım merkezidir. Lüleburgazda bir çok gıda firması ve tekstil atölyesi üretim yapmaktadır. Türkiye'nin en büyük cam fabrikaları olan Kırklareli cam ile Trakya cam sanayi, Zentiva ilaç fabrikası, Koray kimya, Ak gıda vb fabrikalar faal olarak çalışmakta!.

Lüleburgaz da Sahibinden Sıfır Satılık Daire ler Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Daire Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da.
Lüleburgaz'da sahibinden satılık sıfır daireler, Lüleburgaz sahibinden satılık daire, Lüleburgaz sahibinden satılık daire fiyatları, Lüleburgaz sahibinden satılık  1+1 daire, Lüleburgaz sahibinden satılık ev, Lüleburgaz da sahibinden satılık 2+1 daire, Lüleburgaz da sahibinden satılık 3+1 daire, sahibinden lüleburgaz satılık daire.

02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir