İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Kırıkköy Satılık Tarla

Lüleburgaz Kırıkköy Lüleburgaz merkeze 15 km Kırklareli merkeze 40 km mesadedir. Kırıkköy nüfusu 2000 binin altına düştüğü için belediye tüzel kişiliğinden çıkmıştır Lüleburgaz Kırıkköy Lüleburgaz ın en büyük köyüdür.

Lüleburgaz Kırıkköy komşu köyleri Hamitabat, Kumrular, Müsellim, Pancarköy, Sarıcaali, Lüleburgaz Ayvalı köyleridir. Lüleburgaz Kırıkköy de İlköğretim PTT alt yapı ve tüm sosyal hizmetler var.

Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Arsa Fiyatları Güler Emlak ta Lüleburgaz Ayvalı köyü Sahibinden Satılık  Arsa lar ( luleburgazemlakci.com ) da.


Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649


Lüleburgaz ayvalı köyü satılık arsa tarla fiyatları, lüleburgaz emlakçılar, lüleburgaz emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, uzman emlak danışmanlığı, ayvalı köyü imarlı satılık arsa fiyatları, sahibinden satılık arsa fiyatları, Lüleburaz ayvalı köyü emlakçı ve sahibinden satılık arsa fiyatları Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz imarlı satılık arsa, müstakil bahçeli satılık köy evi ve satılık çiftlik evi vb daha bir çok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >

02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir