İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Evrensekiz Satılık Tarla

Lüleburgaz evrensekiz köyü satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz evrensekiz köyünde satılık tarla Lüleburgaz satılık tarla arsa müstakil ev ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz evrensekiz köyü  sahibinden satılık tarla fiyatları köy evi arsası Lüleburgaz evrensekiz köyünde Lüleburgaz emlakçı nız Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz Yenibedir, Büyükkarıştıran, Akçaköy, Ahmetbey, Emirali köyü, Lüleburgaz merkez, Umurca ve Sakızköy komşu köyler. Evrensekiz Belediyesi Lüleburgaz ilçe merkeze 15 km uzaklıkta. Lüleburgaz Evrensekiz beladiyesinde sağlık ocağı var, İlköğretim okulu var PTT Şübesi var. Lüleburgaz Evrensekiz belediyesinde Elektrik, su şebekesi, Tv yayını, Telefon hattı ( Turkcell, Vodafone, Avea) İnternet var, Evrensekiz belediyesi pazarı kuruluyor. Lüleburgaz Evrensekiz belediyesi Büyük baş ve küçük baş hayvancılık, sebzecilik, tarım, meyvecilik, Küçük sanayi alanları, fabrikalar öncelikli gelir kaynakları. 


Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Tarla Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Tarla Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da. 

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649


Lüleburgaz satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz emlakçıları, Lüleburgaz emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, profesyonel uzman emlak danışmanlığı,

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz satılık tarla, satılık köy evi satılık arsa, satılık daire ve satılık sıfır evler vb daha birçok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >


02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir