İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Evrensekiz Satılık Arsa

Lüleburgaz evrensekiz satılık arsa fiyatları, Lüleburgaz evrensekiz de satılık arsa, tarla imarlı sanayi arsası fiyatları, Lüleburgaz satılık sanayi imarlı arsalar ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz evrensekiz de sahibinden satılık arsa fiyatları çiftlik evi  Lüleburgaz evrensekiz de Lüleburgaz emlakçı nız Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz Büyükkarıştıran, Yenibedir, Akçaköy, Ahmetbey, Emirali köyü, Lüleburgaz merkez, Umıurca ve Sakızköy komşu köyler. Evrensekiz belediyesi Lüleburgaz ilçe merkeze 15 km uzaklıktadır. Lüleburgaz Evrensekiz belediyesi nde sağlık ocağı, ilköğretim, PTT şübesi Lüleburgaz Evrensekiz belediyesi nde elektirk su şebekesi tv yayını telefon hattı internet var. Evrensekiz belediyesi halk pazarı kuruluyor Lüleburgaz Evrensekiz belediyesi büyük ve küçük baş hayvancılık, sebzecilik, tarım, meyvecilik, Küçük sanayi alanları, fabrikalar öncelikli gelir kaynaklarıdır. Lüleburgaz evrensekiz bölgesi emlakçı nız Güler Emlak.


Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Arsa Fiyatları Güler Emlak ta Lüleburgaz Evrensekiz Sahibinden Satılık İmarlı Arsa Fiyatları (luleburgazemlakci.com ) da.


Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649


Lüleburgaz evrensekiz satılık arsa fiyatları, lüleburgaz emlakçılar, lüleburgaz emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, uzman emlak danışmanlığı, Evrensekiz sanayi imarlı satılık arsa fiyatları, evrensekiz imarlı arsa fiyatları, Lüleburaz evrensekiz emlakçı ve sahibinden satılık arsa fiyatları Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz imarlı satılık arsa, müstakil bahçeli satılık köy evi ve satılık çiftlik evi vb daha bir çok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >

02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir