İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Ertuğrul Köy Satılık Arsa

Lüleburgaz ertuğrul köyü satılık arsa fiyatları, Lüleburgaz ertuğrul köyünde satılık arsa Lüleburgaz satılık tarla arsa müstakil ev ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz ertuğrul köy sahibinden satılık arsa fiyatları köy evi arsası Lüleburgaz ertuğrul köyünde Lüleburgaz emlakçı nız Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz Ceylanköy, Karaağaç köyü, Sütlüce, Cevizköy, Tozaklı, Pınarhisar, Ataköy ve Hamzabey köyü komşu köyler.ertuğrul köyü Lüleburgaz ilçe merkeze 20 km uzaklıkta.  Rakım 155m, Lüleburgaz Ertuğrul köyünde sağlık ocağı, İlköğretim okulu (Taşımalı Eğitim Yapılıyor) PTT Şübesi yok. Lüleburgaz Ertuğrul köyünde Elektrik, su şebekesi, Tv yayını, Telefon hattı ( Turkcell, Vodafone, Avea) İnternet var, Ertuğrul köyü pazarı kurulmuyor. Lüleburgaz Ertuğrul köyü  hayvancılık, tarım, meyvecilik öncelikli gelir kaynakları. Lüleburgaz uzman gayrimenkul danışmanlığı Lüleburgaz Güler Emlak danışmanlığı.


Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Arsa Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Arsa Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da.

 

 

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649


Lüleburgaz satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz emlakçıları, Lüleburgaz emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, profesyonel uzman emlak danışmanlığı, ertuğrulköy satılk arsa, ertuğrul köy de satılık imarlı arsa fiyatları, ertuğrul köyde satılık köy evi, çiftlik evi, ertuğrul köy satılık arsa fiyatları Güler Emlak ta!

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz imarlı satılık arsa, müstakil bahçeli satılık köy evi ve satılık çiftlik evi vb daha bir çok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir