İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Ceylanköy Satılık Tarla

Lüleburgaz celanköy satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz ceylanköy de satılık tarla Lüleburgaz satılık tarla arsa müstakil ev ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz ceylanköy sahibinden satılık tarla fiyatları köy evi arsası Lüleburgaz  ceylanköyü nde satılık tarla fiyatları Lüleburgaz emlakçı nız Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz Hamzabey köyü, Karaağaç, Ertuğrul, Ataköy, Osmancık, Celaliye köyü komşu köyler. Ceylanköy Lüleburgaz ilçe merkeze 15 km uzaklıkta. Rakım 130m, Lüleburgaz Ceylanköy de sağlık ocağı var, İlköğretim okulu (Taşımalı Eğitim Yapılıyor) PTT Şübesi var. Lüleburgaz Ceylanköy de Elektrik, su şebekesi, Tv yayını, Telefon hattı ( Turkcell, Vodafone, Avea) İnternet var, Ceylanköy pazarı kurulmuyor. Lüleburgaz Ceylanköy hayvancılık, tarım, sebzecilik öncelikli gelir kaynakları. Lüleburgaz satılık arsa tarla fiyatları. Lüleburgaz emlakçılar, sahibinden, inşaat firmasından satılık arsa, tarla, emlak ilanları bulup iletişime geçin. 


Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Tarla Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Tarla Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da.


Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649


Lüleburgaz satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz emlakçıları, Lüleburgaz emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, profesyonel uzman emlak danışmanlığı,

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz satılık tarla, satılık köy evi satılık arsa, satılık daire ve satılık sıfır evler vb daha birçok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >


02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir