İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Lüleburgaz Akçaköy Satılık Tarla

Lüleburgaz akçaköy satılık tarla fiyatları, Lüleburgaz akçaköy de satılık tarla Lüleburgaz satılık tarla arsa müstakil ev ve diğer seçenekler ile tüm Lüleburgaz akçaköy de sahibinden satılık tarla fiyatları köy evi arsası  Lüleburgaz akçaköy de Lüleburgaz emlakçı nız Lüleburgaz Güler Emlak ta!


Kırklareli Lüleburgaz Küçükkarıştıran, Evrensekiz, Ahmetbey, Pınarbaşı, İğneler komşu yerleşim alanlarıdır. Akçaköy Lüleburgaz ilçe merkeze 25 km uzaklıkta. Rakım 125m, Lüleburgaz Akça köyünde sağlık ocağı, İlköğretim okulu (Taşımalı Eğitim Yapılıyor) PTT Şübesi yok. Lüleburgaz Akçaköyde Elektrik, su şebekesi, Tv yayını, Telefon hattı ( Turkcell, Vaafone, Avea) İnternet var, Akçaköy pazarı kuruluyor. Lüleburgaz Akçaköy hayvancılık, tarım, meyvecilik öncelikli gelir kaynakları. Lüleburgaz satılık arsa tarla fiyatları. Lüleburgaz emlakçılar, sahibinden, inşaat firmasından satılık arsa, tarla, emlak ilanları bulup iletişime geçin. 


Lüleburgaz Emlakçılar ve Sahibinden Satılık Tarla Güler Emlak ta Lüleburgaz Emlakçı Lüleburgaz Sahibinden Satılık Tarla Fiyatları luleburgazemlakci.com ) da. 

Lüleburgaz Güler Emlak Danışmanlığı

Fikret GÖKDEMİR

05327946649


Lüleburgaz satılık tarla fiyatları, Sahibinden satılık, Lüleburgaz emlakçıları, emlak ofisleri, emlak firmaları, emlak fiyatları, uzman emlak danışmanlığı,

Kırklareli Lüleburgaz genelinde hizmet verebilme potansilelimiz sayesinde dilediğiniz özelliklerde Lüleburgaz satılık tarla, satılık köy evi imarlı satılık arsa ve satılık çiftlik evi vb daha birçok katogoride mülkleri sizin için bulalım. Yatırımlarınız için doğru teklifler yapalım. Kırklareli Lüleburgaz'da Satılık Kiralık  >TALEP OLUŞTUR >


02884171401

luleburgazemlakci.com, Tüm Hakları Saklıdır.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir